Welkom op FanFic.nl

De Nederlandse website waar je fanfiction kunt lezen én schrijven.

Home » Overige » Zooi » Break My Heart

Zooi

28 maart 2010 - 21:53

697

4

73



Break My Heart

Dit was dus mijn beste idee. En het is slecht. http://img191.imageshack.us/i/15snow.jpg/

Mijn nagels tikken ongeduldig op het houten tafelblad. “Alexis...” mompelt Bill lichtelijk geërgerd. Haat me dan, als je kan. “Wil je niet meer met je nagels tikken?” vervolgt hij, zonder meer kalmte te verliezen. Ik schud mijn hoofd, waarbij mijn rode haar naar achteren zwiept. “Laat me maar stoppen.” daag ik hem uit. Word boos. Word boos. Word boos.
Blijkbaar gunt het universum me dat niet, want een seconde later voel ik Bills zachte lippen op de mijne. Hij pakt mijn handen en laat onze vingers verstrengelen. “Hmm, dat werkt dus.” zegt hij met een tevreden glimlach. Zo’n glimlach die elke Tokio Hotel-fan naar zich toegeworpen wil krijgen door Bill Kaulitz. Elke fan, behalve ik.

Verliefd worden op Bill is het stomste wat ik ooit heb gedaan. Ik had hem honderden keren op televisie en drie keer op het podium gezien. Zijn stem herkende ik uit duizenden. En plotseling stond hij tegenover me in de nachtclub waar ik elk weekend kwam. In eerste instantie herkende ik hem niet, maar toen ik tegen het eind van de avond – nacht – in zijn ogen keek, wist ik zeker dat ik had staan dansen met Bill Kaulitz.
En de rest van het verhaal is bekend, min of meer. Iedere fan weet dat ik Bill Kaulitz’ vriendin ben. Daar hebben ze niets op tegen - vermoed ik. Maar ik weet wel dat als er iets misloopt in onze relatie, en het mijn schuld is, ze me zullen haten, iets aandoen. Een enkele totaal doorgeflipte fan zou me zelfs kunnen vermoorden.
En daarom moet híj het uitmaken. Ik wil dat hij het uitmaakt. Ik houd niet meer van hem. Dat had ik moeten weten, maar wie verwacht nou dat hij uitgekeken raakt op Bill Kaulitz? Precies, niemand. Een rockster aan de haak slaan, is één ding. Van hem af komen, is een veel moeilijkere opgave. Maar ik heb een plan. Ik maak hem gek, ik laat hem doordraaien, ik zorg dat hij me haat. Dat hij me haat en vertelt dat het over is.

“Is er iets, Alex?” haalt Bill me met zoete stem uit mijn gedachtestroom. “Nee, gewoon moe.” antwoord ik. “Je lijkt zo afwezig.” “Vind je dat raar? Met al die alcohol van gisteren!” Heel subtiel laat ik wat agressie doorklinken in mijn stem. Ik weet dat hij daar niet van houdt. Bill sust me met zijn hand en kijkt me dan aan.
“En toch denk ik dat er iets is.” houdt hij vol. Zuchtend haal ik mijn hand door mijn haar. “Er is niets. Dat zég ik toch.” “Als jij het zegt.” Ik knik en schuif mijn stoel naar achteren. “Wat ga je doen?” “In bad.” Voor de tweede keer vandaag. Volgens Bill is dat onnodig, dat vind ik ook wel een beetje, maar in dit geval maakt wat ík vind niets uit. En voor hij me kan tegenhouden loop ik de keuken uit en ga de trap op.
Net als ik de kranen wil opendraaien, hoor ik Bill van beneden vloeken. Ik kan de verschillende scheldwoorden tot op redelijk niveau ontrafelen. Met een glimlach bedenk ik me waarom mijn liefje zo’n scheldtirade loslaat. Zijn songteksten zijn – niet geheel per ongeluk – in de versnippermachine beland.

Het maanlicht valt door een spleet in het gordijn net naar binnen. Bills hand ligt om mijn middel en zijn adem streelt in mijn hals. Ik ben moe. Al twee maanden probeer ik hem gek te krijgen, probeer ik hem me te laten haten. Maar steeds weer tovert hij die onfeilbare glimlach op zijn gezicht. Frustrerend gewoon, ronduit frustrerend! Hoeveel moeite is er wel niet nodig om iemand je hart te laten breken?!
“Alexis?” fluistert Bill plotseling in mijn oor. “Hmm?” “Wat zou je zeggen van een kind?” Jezus Fucking Christus! Hij is gek, echt gek. Ik doe moeite hem niet heel hard uit te lachen en te zeggen dat het een belachelijk idee is te denken dat ik een kind van hem wil. “Misschien later, als het wat minder druk is en als we wat ouder zijn.” houd ik de schijn erop. Mooi niet dat ik voor zijn kind ga zorgen.
Bovendien zijn Bill en Alexis volgende week verleden tijd. Dat ga ík alleen niet vertellen, dan zou iedereen me haten.


Reacties:


realMe
realMe zei op 14 mei 2011 - 19:05:
ik kwam hier zo perongelijk op en ik vind het geweldig....
ik kwam zo aan het eind en het duurde even voor ik doorhad dat het over wasXD



Melisande
Melisande zei op 27 mei 2010 - 19:07:
Haha droog XD
Maar wel tof! =)


Kayley
Kayley zei op 28 maart 2010 - 22:36:
Omg x]
Droog einde.

Zit hier trouwens een vervolgmogelijkheid bij? *wbw*


xSoParanoid
xSoParanoid zei op 28 maart 2010 - 21:53:
LOWL
ik wou door lezen
stopt het daar
ik vond het nou net zo leuk
niet eerlijk :'[!!!
whaaaah XD!
maar het was best coowl whehe XD en ik lachte me soms wel strijk!